Malzemenin tedarikinden sevkiyatına kadar her aşamada stoklarınızı kontrol altında tutabilmenizi sağlayan Depo ve Malzeme Yönetimi çözümümüz ile lokasyon bazlı çalışabileceğiniz gibi ihtiyacınız doğrultusunda barkod, karekod ve RFID teknolojisini kullanabilirsiniz.

Device

Depo ve Malzeme Yönetimi, firmaların her tip ve büyüklükteki depo&ambar otomasyon ihtiyaçlarını çözüme kavuşturmak için hazırlanmış bir çözümdür. Ürünün depoya girişinden itibaren geçirebileceği bütün aşamaları takip edebilme özelliği ile kullanıcıların detaylı ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir.

Orta ve büyük ölçekli firmaların farklı lokasyonlarda bulunan depoları arasındaki bilgi alışverişini mükemmel bir şekilde destekleyebilmektedir. Depo içi sayım işlemlerini destekleyen çözümümüz, veri toplama işlemlerinde kullanıcılara önemli avantajlar sunabilmektedir.

Gereksinim duyan firmalar için siparişlerin alınabilmesi için bir Sipariş Yönetimi modülü opsiyonel olarak sunulmaktadır.

Depo ve Malzeme Yönetimi çözümünüz, barkod, karekod ve RFID teknolojisi altyapısı ile kullanıcıların kolayca işlemlerini gerçekleştirebileceği bir ortam sunmaktadır. Bu özelliğinin yanı sıra barkodsuz olarak gelen ürünlerin etiketlenmesi için barkod oluşturma ve basım modülünü kullanıcılara sunabilmektedir.

Depo ve Malzeme Yönetimi çözümümüz bütünleşik modüler yapısı ile minimum sahip olma maliyeti ve maksimum verimin alınabileceği bir yapıyı getirmektedir.