SOLUTERA TEKNOLOJİ VE BİLİŞİM ÇÖZÜMLERİ

Sektör ayırt etmeksizin tüm şirketlerin işlerini dijital ortama aktarmalarına, dijital dönüşüm sürecini başarılı bir şekilde geçirmelerine ve operasyonel verimliliklerini artırmalarına yardımcı olan bir teknoloji şirketiyiz.

ilk günden itibaren, etkin ve güvenilir çözümler sunmak için müşterilerimizle profesyonel ilişkiler geliştirmeyi amaçlıyoruz. Teknoloji ve bilişim çözümleri ekibimiz, sadece bilgi teknolojisinde değil, aynı zamanda iş süreçlerinde uzun yıllardır edindiği tecrübe ile geliştirilmiş donanıma sahiptir ve bu iş tecrübesi ile, müşterilerimize daha fazla operasyonel verimlilik, üretkenlik kazanımı ve maliyet tasarrufu vaat eden çözümler sunuyoruz.

Teknoloji yoğun bir şirket olarak, altyapı danışmanlığı, yerinde / dışarıda servisler, özel yazılım, web geliştirme, entegre iş çözümleri, sistem uygulamaları, ürün geliştirme, İnternet / Intranet uygulamaları, iletişim ve ağ yönetimi hizmetleri ve kurumsal mimari danışmanlığı da dahil olmak üzere sürekli en son ve yenilikçi teknoloji çözümleri sunuyoruz.

Mühendislikten uygulama geliştirmeye, bilgi yönetimi ve iş süreci yönetimine kadar, müşterilerimizin doğru çözümü bulmalarına ve bunları etkili bir şekilde çözmelerine yardımcı oluyoruz.

shutterstock_200951375.jpg

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin beklentilerini aşmak, partnerlerimize ve çalışanlarımıza benzersiz değer sağlamak.

DEĞERLERİMİZ

Dürüstlük : Hiçbir zaman dürüstlükten ödün vermeyiz ve bütün kararlarımızı buna göre alırız.

Müşteri Odaklılık : Müşteri memnuniyeti başarımız, müşterilerimizin beklentileri aşmak gururumuzdur. Bütün projelerimize aynı mesafede durur, aynı kalitede hizmet sunarız.

Şeffaflık : Müşterilerimiz ve kendimiz için başarı sağlamanın tek yolunun tamamen şeffaf bir şekilde çalışmak olduğuna inanırız.

Tutku : Yaptığımız her şeyi müşterilerimiz ve kendimiz için tutku ile yaparız.