Giyilebilir teknoloji, Nesnelerin İnterneti ile ilgili uygulamaların en yaygın olduğu alandır. Çeşitli akıllı bileklikler, işitsel malzemeler ve akıllı gözlükler gibi giyilebilir teknoloji ürünlerinden elde edilen verilerin işlenmesi ile ortaya çıkan sonuçlar görüldükçe, insanlar arasındaki giyilebilir teknolojiye olan şüpheci yaklaşım günden güne azalmaktadır.

Giyilebilir teknoloji ürünlerinin hayatımıza olağan üstü değer kazandırmasını sağlayan en önemli unsur IoT işlevleri ve uygulamalarıdır. Bu açıdan, giyilebilir teknoloji ürünleri için tamamlayıcı bir unsur olan IoT platformumuz ile giyilebilir ürünlerdeki küçük mikroçiplerle kolayca entegre oluyoruz ve birlikte çalışabilirlik, profil yönetimi, veri toplama, bildirimler, güvenlik ve diğer daha pek çok özelliği anında aktif edebiliyoruz. Ayrıca, giyilebilir cihazlar arasında kayıpsız iletişim sağlayarak, veri analitiği ve görselleştirme araçları ile bağlıyoruz.

Sizler için oluşturduğumuz giyilebilir uygulamalar sahip olduğu güçlü özelliklerle beklentilerinizi fazlası ile karşılayacaktır.

Endüstri 4.0